Dlaczego outsourcing rozliczania mediów energetycznych to oszczędność dla rozproszonych przedsiębiorstw? WEBINAR 22.02.2024

Wyślij link znajomemu

Zapraszamy na webinar poświęcony outsourcingowi rozliczenia mediów energetycznych w oparciu o rozwiązanie IT.
Wspierając od wielu lat firmy w obszarze energetyki widzimy, że obsługa rozliczeń mediów w przedsiębiorstwach, które posiadają wiele rozporoszonych lokalizacji, często jest wyzwaniem, które przysparza problemów organizacji. Duża rotacja pracowników zajmujących się rozliczaniem mediów, brak odpowiednich narzędzi i procesu powodują, że firmy nie mają możliwości dokładnego raportowania i budżetowania kosztów mediów. Z tego powodu firmy często muszą poświęcać czas na wdrażanie nowych pracowników, porządkowanie dokumentów, rozliczanie faktur i ich reklamowanie, mają problem z budżetowaniem, nie korzystają na optymalizacji i szans na oszczędności.


Data:
Czwartek, 22 lutego 2024 r., godz. 11:00-12:30
Agenda:

 • Wprowadzenie do outsourcingu rozliczenia mediów – czym jest i dlaczego się opłaca?
 • Jak outsourcing rozliczenia mediów pomaga w skutecznym i dokładnym raportowaniu oraz budżetowaniu?
 • Jak outsourcing rozliczenia mediów pomaga w zarządzaniu punktami poboru i procesie składania reklamacji faktur?
 • Jak outsourcing rozliczenia mediów pomaga generować oszczędności?
 • Prelegenci:

  Paulina Sikora

  — Absolwentka Wydziału Energetyki i Paliw Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku Energetyka o specjalności Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo i Klimatyzacja.
  Posiada doświadczenie w realizacji audytów efektywności energetycznej i audytów energetycznych przedsiębiorstw m.in. dla branży spożywczej, szklarskiej, metalowej, farmaceutycznej i motoryzacyjnej. Uczestniczyła we wdrożeniach Systemów Zarządzania Energią według ISO 50001.
  Prowadzi projekty analityczne dla dużych przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego, w szczególności dotyczące usług dystrybucji i sprzedaży energii. Nadzoruje rozwój aplikacji dedykowanych zbieraniu i analizie danych z zakresu Zarządzania Energią.  Patrycja Król

  Absolwentka Wydziału Geoinżynierii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na kierunku Gospodarka Przestrzenna o specjalności Planowanie i inżynieria przestrzenna.
  Posiada doświadczenie w realizacji inwestycji z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii, efektywności energetycznej oraz elektromobliności. Posiada doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowań i funduszy europejskich. Poznawanie rynku energii rozpoczęła od pracy dla międzynarodowego koncernu, który jest jednym z największych sprzedawców energii w Polsce.
  Prowadzi projekty związane m.in. z OZE, optymalizacją kosztów sprzedaży i dystrybucji energii, raportowaniem śladu węglowego.