W czym możemy Ci pomóc?

Wypełnij formularz kontaktowy


  Administratorem danych osobowych jest Audytel S.A., ul. ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa, tel. +48 22 5375050, e-mail info@audytel.pl. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@audytel.pl.
  Dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu produktów własnych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
  Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

  Kontakt:
  Jesteśmy polską firmą doradczo-analityczną działającą na rynku od ponad 20 lat. Specjalizujemy się w działaniach mających na celu poprawę efektywności i bezpieczeństwa systemów informatycznych, logistycznych oraz w zarządzaniu energią elektryczną.

  Wspieramy Klientów w wyznaczaniu i osiąganiu ambitnych celów biznesowych na różnych polach. Nasze działania z zakresu doradztwa IT pozwalają dokładnie zbadać rynek dostawców technologii i usług oraz precyzyjnie zaplanować przyszłe projekty. Analiza logistyczna i projektowanie systemów logistycznych usprawniają procesy transportowe czy produkcyjne, a tym samym zwiększają efektywność przedsiębiorstwa.

  Pomagamy osiągnąć sukces tym, którzy chcą wdrożyć nowoczesne zarządzanie energią – oferujemy rozmaite sposoby zmniejszania kosztów oraz optymalizację zużycia energii.

  Wspieramy również działania dostosowujące przedsiębiorstwa do wymogów przepisów z zakresu danych osobowych czy bezpieczeństwa informacji. Korzystając z naszej pomocy przy wdrażaniu RODO czy systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji, Klient ma pewność, że spełnia wszystkie warunki prawne a jednocześnie może prowadzić biznes w sposób bezpieczny.

  W naszej pracy kierujemy się wyłącznie interesem Klienta, zachowując pełną neutralność wobec dostawców technologii i usług. Decydując się na skorzystanie z naszych usług zyskują Państwo pomoc fachowców w obszarach wymagających specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, które nasi eksperci zdobywali pracując zarówno po stronie dostawców rozwiązań i technologii jak i po stronie firm wdrażających dla siebie nowe rozwiązania. Unikalne połączenie tych dwóch perspektyw, rynkowej i perspektywy klienta, pozwala na skrócenie cyklu decyzyjnego przy wdrażaniu nowych rozwiązań, uniknięcie typowych błędów i pułapek i w konsekwencji poprawę bezpieczeństwa i efektywności przez naszych Klientów.

  Audytel S.A.
  ul. ks. I. Skorupki 5
  00-546 Warszawa
  (Stratos Office Center)

  NIP 779-21-69-697
  REGON 634288697

  Kapitał zakładowy 500 112 zł (w całości opłacony) KRS 0000309391, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy

  Dyrektor Rozwoju Sprzedaży i Marketingu

  Małgorzata Anoszczenko
  malgorzata.anoszczenko@audytel.pl

  Inspektor Ochrony Danych
  Marcin Kujawa
  rodo@audytel.pl