Co należy zrobić w przypadku naruszenia ochrony danych osobowych? WEBINAR 02.03.2023

Wyślij link znajomemu

Zapraszamy na webinar dotyczący obsługi procesu naruszeń ochrony danych osobowych. 

Na spotkaniu przedstawimy jak należy postępować by właściwie zidentyfikować naruszenie oraz przedstawimy rozwiązanie typowych problemów, które związane są z obsługą tego procesu.

Poinformujemy jak właściwie informować  Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz osoby, których prawa i wolności zostały naruszone w wyniku incydentu.

Agenda:

 • Identyfikacja naruszenia ochrony danych osobowych.
 • Analiza ryzyka związana z naruszeniem.
 • Ocena obowiązku zgłoszenia do Prezesa UODO.
 • Ocena obowiązku kierowania informacji do osób, których incydent dotyczy.
 • Dokumentowanie procesu naruszenia .

 

Data: czwartek, 2 marca 2023 r., godz. 11:00 – 12:00.

Zapisz się już teraz!

Spotkanie poprowadzą:

 • Karolina Jarosz
  Adwokat, konsultant ds. ochrony danych w Audytel S.A. 

Adwokat, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Studiowała również na Uniwersytecie w Oviedo w ramach programu Erasmus. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim: Prawo Medyczne, Bioetyki i Socjologii Medycyny.

Ma kilkuletnie doświadczenie z zakresu ochrony danych osobowych zdobyte we współpracy z wiodącymi kancelariami prawnymi. Udzielała wsparcia prawnego podmiotom m.in. z branży medycznej i ubezpieczeniowej. Przeprowadzała audyty i sporządzała dokumentację w podmiotach leczniczych, a od 2018 r. uczestniczyła w procesach wdrożenia RODO w organizacjach klientów.

W zakresie swojej praktyki zawodowej reprezentowała przedsiębiorców w wielu postępowaniach sądowych i pozasądowych. Posługuje się językiem angielskim.

 • Krzysztof Gołaszewski 
  Lider Obszaru Ochrony Danych w Audytel S.A.

Doświadczony menedżer z praktyką zdobytą w centralnej administracji państwowej oraz w dużych spółkach akcyjnych w sektorze telekomunikacyjnym, energetycznym i bankowym. Jest ekspertem w dziedzinie ochrony danych osobowych, ładu korporacyjnego, zarządzania procesowego, audytu, compliance i etyki biznesu.

Jest certyfikowanym oficerem compliance, posiada certyfikat PRINCE-2. Uczestniczył w procesach dostosowania organizacji do RODO, audytach zgodności z prawem ochrony danych osobowych, przygotowywaniach dokumentacji wdrożeniowych, opiniowania umów oraz opiniowania projektów aktów prawnych z punktu widzenia przepisów dotyczących ochrony danych osobowych. Wyróżnia się biegłością w tworzeniu dokumentacji prawnej dotyczącej ochrony danych osobowych.

Zapraszamy!