Przygotuj swoją firmę do wdrożenia dyrektywy NIS2
Podczas rozmowy poznamy potrzeby Twojej firmy oraz omówimy potrzebne działania aby spełnić wymagania NIS2. Po spotkaniu przedstawimy propozycję dopasowanych rozwiązań, które zwiększą poziom bezpieczeństwa firmy oraz przygotują ją do wdrożenia. Nawet jeśli nie zdecydujesz się na nasze usługi, nasz ekspert przedstawi konkretne kroki jakie należy podjąć aby dostosować firmę do dyrektywy.
Zapraszam na bezpłatną konsultację:
Wiesław Krawczyński
tel. +48 22 537 50 50

  Imię i nazwisko*

  Firmowy adres e-mail*

  Numer telefonu*

  Temat

  Chcesz przygotować swoją firmę do dyrektywy NIS2?
  Potrzebujesz wsparcia przy wdrożeniu?
  Szukasz partnera, który zwiększy bezpieczeństwo twojej firmy?
  Przeprowadzimy twoją firmę przez cały proces wdrożenia.

   

  Dlaczego warto z nami współpracować?
  Ekspertyza i doświadczenie – Świadcząc usługi z zakresu cyberbezpieczeństwa przez wiele lat i dla wielu firm posiadamy bogate doświadczenie i specjalistyczną wiedzę, które są niezbędne do skutecznego radzenia sobie z wyzwaniami w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Dzięki temu możemy oferować sprawdzone rozwiązania i praktyki najlepsze.
  Oszczędność czasu i zasobów – Outsourcing usług cyberbezpieczeństwa pozwala Twojej firmie zaoszczędzić czas i zasoby, które mogłyby być wykorzystane na rozwój głównych obszarów działalności. Pozwala to także uniknąć kosztów związanych z zatrudnianiem i szkoleniem wyspecjalizowanego personelu.
  Zgodność z przepisami – Audytel specjalizuje się w zapewnianiu zgodności z różnymi międzynarodowymi i krajowymi regulacjami, takimi jak DORA, NIS2, ISO 27001, i ISO 22301. Dzięki naszej pomocy możesz być pewien, że Twoja firma spełni wszystkie wymogi prawne.
  Neutralność i obiektywizm – Jako zewnętrzny doradca, jesteśmy w stanie ocenić Twoje systemy bezpieczeństwa z niezbędną obiektywnością, co jest trudne do osiągnięcia przy wewnętrznych audytach. Nie jesteśmy dostawcą żadnych produktów (sprzętu i oprogramowania) i usług wdrożenia tych produktów. Wobec tego nasze oceny i rekomendacje są wolne od wewnętrznych wpływów organizacyjnych.
  Dostęp do najnowszych technologii i praktyk – Korzystając z usług zewnętrznych, masz pewność, że stosowane są najnowsze technologie i praktyki w zakresie cyberbezpieczeństwa. Regularnie aktualizujemy nasze metody i narzędzia, aby skutecznie chronić przed najnowszymi zagrożeniami.
  Skalowalność – Usługi zewnętrzne pozwalają na elastyczne dostosowanie poziomu wsparcia i zasobów w zależności od bieżących potrzeb i rozwoju Twojej firmy.
  Zmniejszenie ryzyka – Korzystając z naszego doświadczenia pomagamy identyfikować i zarządzać ryzykiem cyberbezpieczeństwa, minimalizując potencjalne skutki ataków oraz zabezpieczając cenne zasoby i dane.
  Szkolenia i edukacja – Oferujemy szkolenia i warsztaty z cyberbezpieczeństwa, które zwiększają świadomość i umiejętności Twojego personelu, czyniąc Twoją firmę bardziej odporną na cyberataki.
  Reagowanie na incydenty – W razie naruszenia bezpieczeństwa, posiadamy niezbędne umiejętności i procedury, aby szybko zareagować, minimalizując szkody i przywracając normalne funkcjonowanie operacyjne Twojej firmy.

   

  Jak wygląda realizacja projektu?
  1. Wykonanie audytu zerowego w celu określenia potrzeb wdrożeniowych.
  2. Omówienia wyników audytu z Klientem.
  3. Opracowanie wymaganej przepisami dokumentacji.
  4. Przeprowadzenie warsztatów oraz szkoleń z posługiwania się dokumentacją.
  5. Przeprowadzenie testów bezpieczeństwa infrastruktury IT oraz OT.
  6. Przygotowanie wykazu środków technicznych koniecznych do wdrożenia w celu zapewnienia zgodności.

  Porozmawiajmy o współpracy

   Imię i nazwisko*

   Firmowy adres e-mail*

   Numer telefonu*

   Temat