Przygotuj firmę do wdrożenia dyrektywy NIS2

Podczas rozmowy poznamy potrzeby Twojej firmy oraz omówimy potrzebne działania, aby spełnić wymagania NIS2. Po spotkaniu przedstawimy propozycję dopasowanych rozwiązań, które zwiększą poziom bezpieczeństwa firmy oraz przygotują ją do wdrożenia. Nawet jeśli nie zdecydujesz się na nasze usługi, nasz ekspert przedstawi konkretne kroki, jakie należy podjąć, aby dostosować firmę do dyrektywy.
Zapraszam na bezpłatną konsultację:
Wiesław Krawczyński
tel. +48 22 537 50 50

  Imię i nazwisko*

  Firmowy adres e-mail*

  Numer telefonu*

  Temat

  Chcesz przygotować swoją firmę do dyrektywy NIS2?

  Potrzebujesz wsparcia przy wdrożeniu?
  Szukasz partnera, który zwiększy bezpieczeństwo twojej firmy?
  Przeprowadzimy twoją firmę przez cały proces wdrożenia.

  Dlaczego warto z nami współpracować?

  Co nas wyróżnia?

  Niezależność
  Jesteśmy niezależni. Oznacza to, że nie pośredniczymy w sprzedaży rekomendowanych rozwiązań i nie jesteśmy związani umowami prowizyjnymi z żadnymi dostawcami. Gwarantujemy więc rzetelność wykonanego przez nas audytu.
  Niezależność technologiczna
  W swoich rekomendacjach kierujemy się wyłącznie zadowoleniem Klienta. Mając je na uwadze, gwarantujemy pełną neutralność, zarówno wobec dostawców, jak i technologii.
  Kompleksowość usług
  Specjalizujemy się nie tylko w wykonywaniu kompleksowych analiz i doradztwie biznesowym. Zajmujemy się również wdrażaniem rekomendowanych rozwiązań, dzięki czemu realizowane przez nas projekty odznaczają się wyjątkową skutecznością.
  Efektywność
  Naszą działalność oparliśmy na stabilnych filarach efektywności. W związku z tym staramy się określać rezultaty naszych działań w pieniądzach i nie boimy się pracować na success fee (o ile oczywiście Klient sobie tego życzy).

  Nasi Klienci

  Skontaktuj się z nami

   Imię i nazwisko*

   Firmowy adres e-mail*

   Numer telefonu*

   Temat

   Administratorem danych osobowych jest Audytel S.A., ul. ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa, tel. +48 22 5375050, e-mail info@audytel.pl. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@audytel.pl.

   Dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu produktów własnych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

   Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.