Akademia Inwestycji Szerokopasmowych – zapraszamy na pierwsze szkolenia!

Wyślij link znajomemu

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Akademii Inwestycji Szerokopasmowych. Inauguracja kolejnego cyklu bezpłatnych szkoleń odbędzie się w dniach 19-21 listopada 2018 r. w siedzibie Ministerstwa Cyfryzacji, przy ul. Królewskiej 27 w Warszawie.

Program:

W dniu 19 listopada zapraszamy na szkolenie poświęcone zagadnieniom związanym z zajęciem pasa drogowego i budową kanałów technologicznych.

Dnia 20 listopada tematem szkolenia będzie koordynacja robót budowlanych, dostęp do infrastruktury technicznej oraz a także zagadnienia dotyczące Punktu Informacyjnego  ds. Telekomunikacji (PIT).

W dniu 21 listopada odbędą się szkolenia dotyczące budowy sieci szerokopasmowych mobilnych, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii środowiskowych.

Szkolenia dedykowane są pracownikom jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorcom telekomunikacyjnym zaangażowanym w budowę infrastruktury telekomunikacyjnej. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w szkoleniach zapraszamy do zarejestrowania się poprzez dedykowaną stronę internetową: https://akademiaszerokopasmowa.pl/, na której można uzyskać także informacje o miejscach i terminach kolejnych szkoleń.

W razie pytań prosimy o kontakt: