Audytel zaprasza na Telecom Briefing

Wyślij link znajomemu

Internet rzeczy, hyperscale cloud computing, sztuczna inteligencja i uczenie się maszyn, booty, blockchain, wirtualna rzeczywistość, cyberbezpieczeństwo… Czy to kolejne „buzzwords”, czy też realne technologie zmieniające naszą rzeczywistość? Odpowiedź na to pytanie będzie można uzyskać na kolejnym „Telecom Brefingu”, organizowanym przez Audytel.

Briefing odbędzie się 28 marca 2018 r. (środa) w godz. 10:00-12:00 w siedzibie firmy Audytel, przy ulicy ks. I. Skorupki 5 (Stratos Office Center, piętro 7), Warszawa.

Uczestnicy Briefingu dowiedzą się z pierwszej ręki jaka była kondycja polskiego rynku telekomunikacyjnego w 2017 roku oraz będą mieli okazję poznać przewidywania Audytela dotyczące jego rozwoju do roku 2022. Omówione zostaną zagadnienia takie jak:
• Jak technologia 5G wpłynie na rynek telekomunikacyjny?
• Trendy regulacyjne oraz wpływ otoczenia prawnego na kształt rynku
• Jak technologie ICT wpłyną na rozwój usług?
• Jakie czynniki będą stymulowały rozwój rynku w 2018 r. i w latach kolejnych?


Po prezentacji prognoz zapraszamy do udziału w dyskusji w gronie wybitnych praktyków, działających w sektorze komunikacji elektronicznej.

Prosimy o zgłaszanie uczestników telefonicznie (22 537 5050) lub drogą mailową (potwierdzam@audytel.pl).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Rezerwujemy sobie prawo do selekcji zgłoszeń w przypadku zbyt dużej liczby chętnych.