Usługi kurierskie- raport Audytela

Wyślij link znajomemu

Analitycy Audytela opracowali raport dotyczący rynku usług kurierskich. Głównym celem twórców raportu było przekazanie kompendium wiedzy na temat usług kurierskich, największych firm kurierskich działających na polskim rynku, porównanie zakresu świadczonych przez nie usług oraz cen oferowanych za te usługi.

Z przyjemnością informujemy, że przez konsultantów firmy Audytel został opracowany raport, tym razem dotyczący rynku usług kurierskich w Polsce. Raport jest skierowany do wszystkich klientów biznesowych korzystających z usług firm kurierskich ale przede wszystkim powinien on zainteresować firmy handlowe, medialne, telekomunikacyjne, banki i instytucje finansowe.


Raport daje odpowiedź na pytanie jak jest zbudowana usługa kurierska, jakie są jej rodzaje ze względu na zawartość doręczanej przesyłki (usługa pocztowa lub przewozowa) oraz analizuje otoczenie prawne, w jakim ta usługa funkcjonuje. Omawia również szczegółowo sposób konstrukcji cen za usługi kurierskie. W raporcie zawarto charakterystykę dwunastu największych firm kurierskich działających w Polsce.